Pokud se vám videa u jednotlivých článků nezobrazují správně, prosím aktualizujte stránku.

A v Novém roce...

1. ledna 2013 v 0:25 | Alda
Nový rok je tu s námi sotva pár minut a já už pro vás všechny mám poselství, takovou drobnou výzvu. Včera jsem šel na procházku a v empétrojce mi hrála písnička For All Mankind od anglické skupiny Christie. Je sice stará už přes čtyřicet let, ale stále aktuální. Ano, já nemám rád novoroční předsevzetí, ale tohle je tak hezká a tak důležitá myšlenka, že vám ji tady dávám:

"We will try to build a new and better life,
out of darkness we'll bring light, for all mankind!
Yes, we will strive, now until the end of time,
for the sake of you and I, and all mankind!" - autorem textu je Jeff Christie

Tak prostě, každej podle svých možností, můžeme dělat něco dobrýho, když to budou malý věci, to vůbec nevadí. Nikdo není tak malej, aby nemohl něco dokázat. Určitě každýho z vás něco napadne, co můžete udělat, nebo vás někdo k něčemu dobrýmu inspiruje. Žijte blaze, buďte zdrávi, nezlobte rodiče (nebo jenom trochu) a jako bonus si tu písničku taky můžete poslechnout.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Czewa | Web | 1. ledna 2013 v 16:19 | Reagovat

To je tak krásný patos :D až to snad není patos. Pamatuješ, tu písničku jsem si jednou zpívala a tys nevěděl, co to je :). Asi jsem ji teda zpívala blbě a nebo tys ji ještě moc neznal.

2 Owlet | Web | 6. ledna 2013 v 13:57 | Reagovat

Čím jsem starší, tím víc mi připadá světovej mír nepravděpodobnější :( ale najde se pár okamžiků, třeba když slyším takovou písničku, kdy si říkám, že to není tak nemožný, že to půjde, když se budem snažit. Ale je to těžký, člověk nemůže bejt na všechny hodnej :( Já se snažím se hezky chovat k těm, co mám ráda. A to je dobrej začátek :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama